HIZLI ÇÖZÜM MERKEZİMİZE ULAŞAN

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişim ne zaman kargoya verilir ?

Siparişleriniz stok teslimli ürünlerimizde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Sipariş ürünleri sipariş verildi ise; "Tedarik Sürecinde" şeklinde bir bildirim alırsınız tahmini teslim tarihi 1-5 iş günü arasında değişiklik göstermektedir.

Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz ?

Aras Kargo, MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Siparişlerinizin kargo ücreti teslimat sırasında gelen kuryeye sizin tarafınızdan Ücret Alıcı ödemeli şeklinde yapılmaktadır.

Hangi ödeme yöntemlerini kullanıyorsunuz ?

İyzico alt yapısı ile tüm bankaların sanal poslarına entegre şekilde çalışıyor. Toptan alışverişlerinizde müşteri iletişim merkezimizden bizlere ulaştığınızda Mail Order, Banka Havalesi/EFT şeklinde de ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti kapsamındaki ürünlerin iadesi ?

Garanti kapsamlı ürünlerin iadesi ithalatçı ve üretici firmaların her şehirde bulunan yetkili bayiilerine tarafımızdan satış sırasında size verilen fatura ile gerçekleştirilmektedir.

Gold Üyeliğin avantajları nedir ?

Gold Üyelik, Çılgın Esnaf'ın 2021 yılında uygulamaya aldığı bir üyelik sistemi daimi ve devamlılığı süreklilik kazanmış müşterilerimiz için gelişen bu sistemde kullanıcılar özel banka havalesi indirimi ve özel fiyat avantajlarından yararlanmaktadır.

DİLEK, ÖNERİ, ŞİKAYET BİLDİRİMİ ve İLETİŞİM

BİZE ULAŞIN

    Adres: Osmangazi / BURSA

    Telefon: +90 541 466 23 64

    Eposta: info@cilginesnaf.com